Casdagli Cypher 3311 Enigma 1/8

Hmotnost: 0.019 kg
Země původu: Kostarika
Značka: Casdagli
Náš kód: 524610
Dostupnost: Skladem (> 5 ks)

Věrně zachovávající původní ducha této řady je Enigma pojmenována po šifrovacím stroji, který byl používán k zašifrování nejvyšších tajných zpráv německé armády během druhé světové války. Enigma je záhadou. Exotické a obtížně dostupné vázací a plníc ...

900 Kč
744 Kč bez DPH
Novinka

Detail produktu

Popis produktu

Věrně zachovávající původní ducha této řady je Enigma pojmenována po šifrovacím stroji, který byl používán k zašifrování nejvyšších tajných zpráv německé armády během druhé světové války.

Enigma je záhadou. Exotické a obtížně dostupné vázací a plnící tabáky zůstávají tajemně nesděleny. Tady je malá nápověda: vybrané plnící a vázací tabáky pocházejí z Kostariky a jejich cílem je přinést velmi kubánský charakter. Obalový list Colorado také přináší tóny hořké čokolády, které doplňují medové a mandlové aroma přidané plnícími listy. Naším záměrem je přinést kuřákům zážitek, který zůstane stejně záhadný a neodolatelný jako samotná Enigma.

Tóny které doutník nabízí po dobu hoření: 

Med, mandle, hořká čokoláda

Doba kouření je 60 - 75 minut.

Podobné produkty

Your internet browser indicates that your preferred language is English, do you want to switch the language on this page?

Switch to English
Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let a nastavuji své preference o cookies