Villa Casdagli Pigasus 1/12

Hmotnost: 0.02 kg
Země původu: Kostarika
Značka: Villa Casdagli
Náš kód: 524607
Dostupnost: Skladem (> 5 ks)

Tvar tohoto figurada je nezaměnitelný a replikuje původní vitolu Flying Pig, která sahá hluboko do historie Casdagli Cigars. Byla jedním z prvních speciálně vytvořených doutníků pro Bespoke Cigars (předchůdce Casdagli Cigars) v 90. letech na Kubě. D ...

358 Kč
296 Kč bez DPH
Novinka

Detail produktu

Popis produktu

Tvar tohoto figurada je nezaměnitelný a replikuje původní vitolu Flying Pig, která sahá hluboko do historie Casdagli Cigars. Byla jedním z prvních speciálně vytvořených doutníků pro Bespoke Cigars (předchůdce Casdagli Cigars) v 90. letech na Kubě.

Dva peruánské tabáky, které tvoří zhruba 50 % plnění, procházejí procesem "mejorado". Jedná se o druhou fermentaci v "pilonu" po dobu dalších 2-4 měsíců, čímž se ještě více obohacuje chuť tabáku. Tento doutník nese nejen jedinečný tvar a historii, ale také kvalitu a péči o každý detail výroby. Je to dokonalý doplněk pro kuřáky, kteří hledají nejen skvělou chuť, ale i tradici a výjimečnost.

Tóny které doutník nabízí po dobu hoření: 

Javorový sirup, dub, bílý a černý pepř, hnědý cukr, med.

Doba kouření je 60 - 75 minut.

Podobné produkty

Your internet browser indicates that your preferred language is English, do you want to switch the language on this page?

Switch to English
Pokračováním potvrzuji, že jsem starší 18 let a nastavuji své preference o cookies